369
366605

SKED, 84 silver, förgylld. Stämplad Aл Moskva 1827. Vikt 26 g.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 140 - 4 190 SEK
341 - 454 USD
Klubbat pris
200 EUR

Nattvardssked. Längd 18 cm.