370759

SKRIVBORD.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 16 900 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
SKRIVBORD.

Mahognyfanerat, mässingsbeslag, skrivytan beklädd i svart läder. Rokoko, Sverige 1700-tal. Bredd 152 cm, djup 79 cm och höjd 80 cm.

Renoverad.