371247

POTTSKÅP.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
400 EUR
POTTSKÅP.

Almfanerat. Rokoko, Sverige 1700-tal. Höjd 70 cm, bredd 45 cm, djup 44 cm.

Små skador.