78
309586

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
31 400 - 52 400 SEK
3 410 - 5 680 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

KUSTLANDSKAP.

Sign. 1901. Olja på duk 36,5x55 cm.