93
367193

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Utropspris
2 500 - 2 800 EUR
26 200 - 29 300 SEK
2 840 - 3 180 USD
Klubbat pris
2 300 EUR
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

STRANDVY.

Sign. A tergo Twickenham 1906. Olja på duk 24,5x31,5