94
371790

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 500 - 33 800 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

PARKLANDSKAP.

Sign. Olja på skiva 24x31 cm.

Prins Eugens Waldemarsudde, Stockholm.

Utförd 1906.