503
393861

James Rosenquist

(USA, 1933-2017)
Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris

James Rosenquist
(USA, 1933-2017)

JAMES ROSENQUIST, serigrafi, signerad, numrerad, 170/200, och daterad 1975.

"MILES". 76x56 cm.

Ej examinerad ur ram.