502
393850

Man Ray

(USA/Frankrike, 1890-1976)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
1 000 EUR

Man Ray
(USA/Frankrike, 1890-1976)

"PERSONNAGE".

Sign. Färglitografi, VI/L, 64x49 cm.