106
283325

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
57 100 - 79 900 SEK
5 200 - 7 280 USD
Klubbat pris
4 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 35,5x59 cm.