107
425880

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 580 - 2 110 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, olja på pannå, signerad.

Eka vid stranden. 30,5x38 cm.

Smärre slitage.