Madeleine Pyk – en samling F769
139
423228

Väinö Blomstedt

(Finland, 1871-1947)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 800 - 19 000 SEK
1 720 - 2 070 USD
Klubbat pris
1 300 EUR

Väinö Blomstedt
(Finland, 1871-1947)

INTERIÖR FRÅN HVITTORP.

Sign. 1919. Olja på skiva 44x66,5 cm.