151
408239

Georg Anton Rasmussen

(Norge, 1842-1914)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 900 - 62 800 SEK
4 540 - 6 810 USD
Klubbat pris
4 000 EUR
Georg Anton Rasmussen
(Norge, 1842-1914)

FJORDLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 76x125 cm.