152
425938

Johan Axel Gustav, "J.A.G." Acke

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
(Sverige, 1859-1924)

FISKANDE POJKE.

Sign. 1887. Olja på skiva 27x22 cm.