153
414804

Nicholaas Riegen

(Nederländerna, 1827-1889)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 260 USD
Klubbat pris
3 400 EUR
Nicholaas Riegen
(Nederländerna, 1827-1889)

SKEPPSBROTT.

Sign. Olja på duk 33x54 cm.