158
375677

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 100 - 22 800 SEK
1 560 - 2 080 USD
Klubbat pris
4 600 EUR
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

MOTIV FRÅN CONCARNEAU.

Sign. Concarneau 1881. Olja på skiva 37x55,5 cm.