159
420253

Josefina Holmlund

(Sverige, 1827-1905)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 580 - 2 110 USD
Klubbat pris
Josefina Holmlund
(Sverige, 1827-1905)

JOSEFINA HOLMLUND, olja på duk, signerad.

Sommardag i skärgården. 38,5x52 cm.

Sedvanligt slitage.