167
418664

Oskar Hoffmann

(Estland, 1851-1913)
Utropspris
2 000 - 4 000 EUR
22 500 - 45 100 SEK
2 090 - 4 170 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
Oskar Hoffmann
(Estland, 1851-1913)

MAN MED PIPA.

Sign. 1890. Olja på duk 63x47 cm.