168
402063

Nikolay Karlovich Grandkovsky

(Ryssland, 1864-1907)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 700 SEK
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
800 EUR
Nikolay Karlovich Grandkovsky
(Ryssland, 1864-1907)

GÄSTEN.

Sign. 1892. Olja på duk, uppfodrad på skiva 17x13 cm.