Madeleine Pyk – en samling F769
169
357495

Pjotr Alexandrovich Sukhodolsky

(Ryssland, 1835-1903)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
84 300 - 105 000 SEK
9 160 - 11 400 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
(Ryssland, 1835-1903)

HEMFÄRD.

Sign. -90. Olja på duk 81x64 cm.