169
357495

Pjotr Alexandrovich Sukhodolsky

(Ryssland, 1835-1903)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
91 300 - 114 000 SEK
8 320 - 10 400 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
(Ryssland, 1835-1903)

HEMFÄRD.

Sign. -90. Olja på duk 81x64 cm.