170
425890

Nikolai Georgievich Makowski

(Ryssland, 1842-1886)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
8 000 EUR
Nikolai Georgievich Makowski
(Ryssland, 1842-1886)

SAN MARCO, VENEDIG.

Sign. Olja på pannå 31,5x19,5 cm.