177
409562

Vasili Efimovich Ekgorst

(Ryssland, 1831-1901)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
20 600 - 25 200 SEK
1 880 - 2 300 USD
Klubbat pris
2 500 EUR
Vasili Efimovich Ekgorst
(Ryssland, 1831-1901)

EFTER SNÖSTORMEN.

Sign. 187(?). Olja på duk 51 cm x 85.0 cm.