178
425892

Albert Nikolaevich Benois

(Ryssland, 1852-1936)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
Albert Nikolaevich Benois
(Ryssland, 1852-1936)

SOMMARKVÄLL.

Sign. -93. Akvarell 22x30 cm.