179
350131

Michail Konstantinovits Klodt

(Ryssland, 1832-1902)
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
90 200 - 135 000 SEK
8 350 - 12 500 USD
Klubbat pris
13 000 EUR
Michail Konstantinovits Klodt
(Ryssland, 1832-1902)

KOR VID STRANDEN.

Sign. Olja på duk 29,5x44,5 cm.

Proveniens

Privat finländsk samling sedan 1950-talet.