188
420746

Lev Feliksovic Lagorio

(Ryssland, 1827-1905)
Lev Feliksovic Lagorio, SOMMARLANDSKAP VID KUSTEN.

SOMMARLANDSKAP VID KUSTEN.

Sign. 1888. Olja på duk, uppfodrad på skiva 24x32 cm.

Utropspris:

5 000 - 7 000 EUR

53 300 - 74 600 SEK

4 790 - 6 710 USD

Klubbat pris:
6 400 EUR

Nyligen restaurerad.