188
420746

Lev Feliksovic Lagorio

(Ryssland, 1827-1905)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 700 - 73 800 SEK
5 720 - 8 010 USD
Klubbat pris
6 400 EUR
Lev Feliksovic Lagorio
(Ryssland, 1827-1905)

SOMMARLANDSKAP VID KUSTEN.

Sign. 1888. Olja på duk, uppfodrad på skiva 24x32 cm.

Nyligen restaurerad.