189
422639

Ivan Ivanovitch Shishkin

(Ryssland, 1832-1898)
Ivan ivanovitch shishkin, vid skogsbrynet.

VID SKOGSBRYNET.

Sign. -83. Olja på duk 37x28 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 EUR

Klubbat pris:
60 000 EUR