189
422639

Ivan Ivanovitch Shishkin

(Ryssland, 1832-1898)
Utropspris
25 000 - 30 000 EUR
278 000 - 334 000 SEK
26 200 - 31 400 USD
Klubbat pris
60 000 EUR
Ivan Ivanovitch Shishkin
(Ryssland, 1832-1898)

VID SKOGSBRYNET.

Sign. -83. Olja på duk 37x28 cm.