20
424616

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 800 - 34 100 SEK
2 120 - 3 190 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

VÅRLANDSKAP.

Sign. Helsingör 1912. Olja på duk 55,5x65 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

810. Richard Mortensen, "Hélène".
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK