21
358884

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 700 - 28 300 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

SITTANDE MODELL.

Sign. 1916. Olja på skiva 52,5x43 cm.

Formgivare