22
417275

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

FORS.

Sign. 1919. Olja på duk 43x32,5 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

167. Dawid (Björn Dawidsson), "2058", 1985.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK