201
418837

Alexandre Roubtzoff

(Ryssland, 1884-1949)
Utropspris
60 000 - 80 000 EUR
679 000 - 906 000 SEK
63 800 - 85 100 USD
Klubbat pris
65 000 EUR

Alexandre Roubtzoff
(Ryssland, 1884-1949)

FATIMA OCH MANOUBIA.

Sign. Tunis 1917. Olja på duk 80x90 cm.

10-14 Ramadhane året 1335 Alexandre Roubtzoff.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?