24
390489

Jonas Heiska

(Finland, 1873-1937)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Jonas Heiska
(Finland, 1873-1937)

FÅR PÅ VÅRLIG STRAND.

Sign. Olja på skiva 69x54,5 cm.