245
418775

CHARKA, 84 silver. Stämplad Chlebnikov Moskva sekelskiftet 18/1900. Höjd 6 cm, vikt 53,5 g.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
650 EUR

Graverad dekor. Förgylld insida.