246
387905
BESTICK, Fabergé 36 st. 84 förgyllt silver. Moskva 1890 t. Sammanlagd vikt 2695 g.

Knivens längd 22,5 cm, skedens 19 cm och gaffelns 18 cm.

Utropspris:

5 000 - 7 000 EUR

Klubbat pris:
7 600 EUR
Tilläggslista

Antalet är 36 inte 24.

Proveniens

Waldemar Tefke