267
392627

LJUSSTAKAR, ETT PAR.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
5 600 EUR
LJUSSTAKAR, ETT PAR.

Förgylld brons. Empire, Ryssland. Höjd 26 cm.

Proveniens

Inventarie nummer från Gatchina Palatset i St. Petersburg 1860-tal.