269
424596

LJUSSAX, Märkt med kyrilliska bokstäver, M. Malygin, Tula.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris

Polerat stål. Början av 1800-talet. Längd 18 cm.

Bruksslitage.