283
422585

RYSKA STOLAR, ETT PAR.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
2 200 EUR
RYSKA STOLAR, ETT PAR.

Mahognyfanerade med mässingslister. Stoppad sits. Jacobstil, 1800-talets andra hälft.

Renoverade och kompletterade.