284
423607

STOLAR, ETT PAR.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
STOLAR, ETT PAR.

Mahogny och mahognyfanerade. Stoppad sits och snidad dekor. Ryssland, Nikolai I, 1800-talets första hälft.

Slitage.