285
422980

SPEGEL.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
SPEGEL.

Mahogny fanerad, solfjäder formad guld dekor. Ryssland, 1800-talets början. Höjd 147 cm, bredd 77 cm.

de ena o de andra