286
422654

RYSKA STOLAR, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
600 EUR
RYSKA STOLAR, ETT PAR.

Mahognyfanerade med förgylld dekor. Biedermeier, 1800-talets första hälft. Lös stoppad sits.

Renoverade.