309
422661

BYRÅ. Gustaviansk, 1800-talets början.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 500 - 17 200 SEK
1 050 - 1 570 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Mahognyfanerad med mässingsbeslag och -lister. Kalkstenskiva. Längd 114,5 cm, djup 50 cm och höjd 88 cm.

Bruksslitage