310
423541

BYRÅ.

Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
45 900 - 68 800 SEK
4 190 - 6 280 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
BYRÅ.

Mahognyfanerad med bronsbeslag, tre lådor med mässingslister. Röd kalkstensskiva med reparationer. Gustaviansk, 1700-talets slut. Längd 116 cm, djup 56 cm, höjd 84 cm.