311
422612

SKÄNK, Nordeuropa 1800-talets mitt.

Utropspris
2 000 - 2 800 EUR
22 900 - 32 100 SEK
2 090 - 2 930 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Mahognyfanerad med dekorationslister.
Längd 190,5 cm, höjd 96 cm, djup 68,5 cm.

Renoverad.