315
413670

SPELBORD.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Klubbat pris
SPELBORD.

Mahogny fanerat med mässingslister, gustavianskt, 1700-talets slut. På insidan backgammon spelbräde. Ljushållare. Längd 89 cm, bred 43,5 cm (87 cm utfällt), höjd 77 cm.