316
413673

MATBORD, empirestil 1800-tal.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Klubbat pris
MATBORD, empirestil 1800-tal.

Mahognyfanerat. Utdragbart med 3 extra, ofanerade skivor. Diam. 129 cm, extra skivor 3x49,5 cm. Maxlängd 265,5 cm.

Sedvanligt slitage, små skador.