315
413670

SPELBORD.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
SPELBORD.

Mahogny fanerat med mässingslister, gustavianskt, 1700-talets slut. På insidan backgammon spelbräde. Ljushållare. Längd 89 cm, bred 43,5 cm (87 cm utfällt), höjd 77 cm.