32
393989

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 800 - 52 200 SEK
4 520 - 5 660 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

DAMER PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 27,5x36 cm.