326
422891

STOLAR, ETT PAR.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
STOLAR, ETT PAR.

Gråmålade, stoppad rygg och sits. Sverige, gustavianska, 1700-talets slut.

Proveniens

Lindö gård.