327
422881

TABURETTER, ETT PAR.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
600 EUR
TABURETTER, ETT PAR.

Orginalfärg, stoppad sits. Gustavianska, Sverige, 1700-talets slut.

Proveniens

Lindö gård.