65
416079

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
227 000 - 340 000 SEK
20 900 - 31 300 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

KLIPPORNA I BRUNNSPARKEN.

Sign. Olja på duk 78x93 cm.