66
423680

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

VINTER TORP.

Sign. -10. Olja på duk 46x59 cm.